Sposoby płatności

Przelew elektroniczny
Przelewy elektroniczne realizowane są przez PayU.pl. Płatność przeprowadzana jest przez Twój bank i to on zapewnia bezpieczeństwo transakcji. Prosimy sprawdzić w swoim banku dzienny limit transakcji. Termin realizacji zamówienia następuje od momentu zaksięgowania płatności.

Karta kredytowa
Realizujemy transakcje z użyciem kart kredytowych VISA, Mastercard poprzez PayU.pl z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Prosimy sprawdzić w swoim banku dzienny limit transakcji. Termin realizacji zamówienia następuje od momentu zaksięgowania płatności.

Przelew tradycyjny
Po złożeniu zamówienia, należy dokonać wpłaty na wskazane konto przez system PayU.pl w trakcie dokonywania płatności on line lub na konto NOOM sp. z o.o.  (dane do wpłaty na konto znajdują się na zamówieniu na stronie www.noom.com.pl, a także w e-mail-u potwierdzającym przyjęcie zamówienia). Potwierdzeniem zamówienia przez klienta jest w tym przypadku dokonanie przelewu. System automatycznie generuje wzór przelewu z unikalnym numerem rachunku bankowego oraz numerem transakcji, co pozwala na szybką identyfikację płatności. Płatność może być zrealizowana w dowolnym banku, na poczcie lub innej uprawnionej placówce. Termin realizacji zamówienia następuje od momentu zaksięgowania płatności.

Uwaga!
Wpłata musi zostać zaksięgowana na koncie sklepu www.noom.com.pl w ciągu 7 dni od daty złożenia zamówienia. Procedura realizacji zamówienia rozpoczyna się w momencie, gdy pieniądze zostaną zaksięgowane na koncie.

Faktura VAT
Do każdej przesyłki dołączamy fakturę VAT stanowiącą potwierdzenie zakupu w sklepie internetowym którego włąścicielem jest NOOM. sp. z o.o. będącą podstawą ewentualnej reklamacji.